Author: l***c
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Rất hài lòng
Màu sắc: Vàng
Price: 228.000₫
Original Price: 240.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Gold |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 260 g |
| Chiều dài | 73 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb2312022520942404 |
Author: l***c
Date:
Review: Rất hài lòng
Màu sắc: Vàng
Author: N***r
Date:
Review: great quality and colour is exactly the same
Màu sắc: Vàng
Author: k***0
Date:
Review: wow gnda soft
Màu sắc: Vàng
Author: a***8
Date:
Review: Very good quality, looks exactly like the photos. I am very satisfied with this purchase and would recommend it.
Màu sắc: Vàng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm